Videogaléria

0

ŠILO-Zázrak (prod.Vobeeec)

18.5.2011 som mal od rána ozaj zlý deň. Zasadal parlament, od rána som nemal čas ani jesť, ani piť, bolela ma hlava a nič som nestíhal. A vtom sme zistili, že Hana ide rodiť, voda odtečená, 6 týždňov pred termínom.

Rovno z parlamentu som bežal do pôrodnice na Antolskú, snažil som sa byť Hanke oporou a podporiť ju. Ale na nejaké obavy sme ani nemali čas, všetko sa to zbehlo tak rýchlo.

Kubko musel ísť rovno do inkubátora, lebo sám nevládal dýchať. Nastal mesačný cirkus príchodov do nemocnice a odchodov z nej, nosenia mlieka, využívanie každej chvíľky aspoň sa ho dotknúť.

Chvalabohu silnel, rástol a rýchlo tých 6 týždňov dobehol. Dnes je z neho statný junák, náš najlepší kamoš a veľký učiteľ. Syn a veľký vzor a príklad pre svojho malého brata. Rozumný, krásny chlapec, ktorého úsmev vie napraviť akúkoľvek náladu. Niekedy sa až divím, ako sa do človeka vie zmestiť toľko lásky.

A aj keď to bol vtedy od rána taký zlý deň, bol začiatkom niečoho úžasného.

Jakubko náš, všetko najlepšie!

Predčasne narodený Filipko, 27.tt, 850g a 33cm

Milik sa nam narodil 5.2.2008 a mal 1460 kg. verím, že náš príbeh bude povzbudením pre ostatných rodičov simple-smile-1668173

Malá veľká bojovníčka Marika