Motomed

0

AKO LIEČIŤ KOŽNÉ PREJAVYSO SPRÁVNYM DETERGENTOMOdličovanie je čas, kedy pociťujete nepríjemné pocity na pokožke. La Roche-Posay robí odstraňovanie make-upu a čistenie pokožky náchylnej na alergie mimoriadne znášanlivé. Vysoká znášanlivosť odličovača tváre a očí TOLERIANE motomed bola testovaná na ultracitlivých typoch pleti a na ľuďoch s citlivými očami alebo na ľuďoch, ktorí používajú kontaktné šošovky.

Znášanlivosť je zabezpečená sterilným jednodávkovým formátom. Je bez konzervantov, parfumu a alkoholu. Jeho zloženie na báze hyaluronátu sodného okamžite rozpúšťa make-up a zanecháva pocit sviežosti na dokonale vyčistenej a hydratovanej pleti. TOLERIANE Ultra Démaquillant odličovač tváre a očí okamžite upokojuje a obnovuje komfort pokožky tváre.

Pre viac informácií o alergii a o tom, čo to znamená pre vašu pokožku, kliknite TU.
Údaje z roku 12010 – Association de Recherche Clinique en allergologie et asthmologie motomed (Arcaa – Asociácia pre klinický výskum alergie a astmy) Kvantitatívna štúdia La Roche-Posay vykonaná na 3 750 ženách v Spojených štátoch, Brazílii, Číne, Francúzsku a Nemecku v novembri 2010.

Hypoalergénne na etikete, to znamená toto označenie pre kozmetiku a pracie prostriedkyVyberte si najvhodnejšie produkty pre vašu pleť a zistite, čo skutočne znamená hypoalergénny nápis na etikete, ktorý sa často vyskytuje na produktoch určených pre tú najcitlivejšiu pleťKozmetické indikácie, tu je návod, ako ich čítať

Keď hovoríme o alergii, máme na mysli spontánnu a prehnanú reaktivitu organizmu na konkrétne látky, ktoré sú u takmer zvyšku populácie zvyčajne neškodné. Pojmy precitlivenosť a alergia sa bežne používajú zameniteľne, ale vôbec nie.

Senzibilizácia spôsobuje jednoduché obťažovanie, zatiaľ čo alergie sú choroby, ktorých charakteristikou je prítomnosť určitej triedy špecifických protilátok. Látky schopné vyvolať alergickú reakciu sa nazývajú alergény.Keď prídete do kontaktu s niečím, čo vyvoláva alergiu, prejavy sú vždy viac-menej rovnaké a aj kozmetika môže obsahovať alergény zodpovedné za tieto prejavy.

V súčasnosti je identifikovaných 26 kozmetických látok, ktoré najčastejšie spôsobujú alergie a senzibilizáciu. Práve z tohto dôvodu, keď sú obsiahnuté v kozmetickom výrobku, musia byť uvedené na etikete. Treba však poznamenať, že neprítomnosť týchto látok nezaručuje úplnú bezpečnosť týchto produktov, znamená to len, že neexistujú žiadne látky, ktoré by vyvolávali reakciu častejšie.

V dôsledku toho produkt definovaný ako IPA (hypoalergénny) neobsahuje žiadny z 26 najrizikovejších alergénov. Ale môže obsahovať aj iné. To je dôvod, prečo je tento výraz čiastočne zavádzajúci motomed: je absolútne nemožné zaručiť, že nikto nikdy nebude mať reakciu s týmto produktom.

Okrem toho, hypoalergénne a hypoalergénne neindikujú žiadny typ liečebného alebo medicínskeho účinku samotnej kozmetiky.Chcete poznať význam všetkých slov, ktoré nájdete na obaloch vašich kozmetických produktov? Potom zistite, čo na vašej kozmetike označuje označenie „bez alkoholu“!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu