Projekt mamy pre mamy

0

Predovšetkým navrhujeme 4 spôsoby, ktorými môžete drasticky znížiť príznaky kontaktnej dermatitídy v dôsledku pracieho prostriedku.Alergia na pracie prostriedky: 4 prostriedky na kožné alergie1. Použite správne množstvo pracieho prostriedku

Áno, množstvo pracieho prostriedku, ktorý používate do práčky, môže byť príčinou podráždenia pokožky a alergií.Použitie väčšieho množstva, ako je uvedené na štítku, môže v skutočnosti spôsobiť, že zvyšky na oblečení zostanú v dôsledku predávkovania. Tieto zvyšky môžu následne pri kontakte s pokožkou vyvolať kožnú vyrážku.

Tu teda platí, že dbať na správne dávkovanie je dôležitejšie, než si myslíte, aby ste sa vyhli alergii na pracie prostriedky.2. Vykonajte dvojitý cyklus plákania bielizneKeď dbať na správne dávkovanie pracieho prostriedku nestačí, ďalšou zbraňou vo váš prospech v boji proti podráždeniu pokožky môže byť cyklus dvojitého plákania.

Dvojité plákanie vám pomôže odstrániť zvyšky pracieho prostriedku a alergény, ktoré neboli odstránené v prvom cykle, a získate tak istotu skutočne dezinfikovanej bielizne.
3. Vydezinfikujte práčku

Možno ste nečakali, že sa v tomto článku budeme rozprávať o práčkach, no ak sa nad tým zamyslíte, je prirodzené, že aj jej správne čistenie ovplyvňuje alergiu na pracie prostriedky.V skutočnosti, ak na tkaninách môžu zostať zvyšky pracieho prostriedku a alergénov, platí to isté aj pre práčku.

Najskrytejšie a najvlhkejšie kúty sú miestom, kde číha čistiaci prostriedok a nečistoty, ktoré neboli odstránené pri oplachovaní. Ak sa tieto zvyšky neodstránia správnym a neustálym čistením práčky, môžu prispieť k vzniku plesní a prenosu do bielizne.

Je jasné, že pre tých, ktorí trpia kožnými alergiami alebo majú obzvlášť citlivú pokožku, sa tejto možnosti rozhodne treba vyhnúť, a preto treba pravidelne pravidelne čistiť práčku.
4. Vyberte si prírodný a hypoalergénny prací prostriedok

Štvrtým a posledným liekom, ale zároveň najdôležitejším, na prevenciu a liečbu alergie na pracie prostriedky, je výber správneho pracieho prostriedku.Môžete to urobiť, keď viete, na ktoré alergény a látky ste alergický alebo inak citlivý, aby ste mohli nájsť prací prostriedok, ktorý tento alergén neobsahuje.

Vo všeobecnosti je ekologický prací prostriedok vhodný pre alergikov a podráždenie pokožky alebo pre tých, ktorí im chcú predchádzať.Je jemnejšia ako chemické čistiace prostriedky, a preto má menej agresívne a dráždivé zloženie.

Vlastnosti, ktoré musí mať dobrý ekologický prací prostriedok, sú:Hypoalergénne a vhodné pre citlivú pokožkuNeprítomnosť farbív Neprítomnosť chemických vonných látok Povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu

Ak ste vďaka všetkým týmto informáciám pochopili, aké sú vlastnosti čistiaceho prostriedku vhodného pre vaše potreby, ale neviete, kde ho nájsť, máme pre vás ten pravý: čistiaci prostriedok TerraWash.

Alergia na pracie prostriedky: Vyskúšajte výhody horčíka na svojej citlivej pokožke
Predchádzajte a vyliečte alergiu na pracie prostriedky pomocou TerraWashKeď sme mysleli na TerraWasha, mysleli sme na prací prostriedok, ktorý by vyhovoval všetkým typom potrieb: ekologický prací prostriedok, ktorý rešpektuje životné prostredie, jemný prací prostriedok pre detskú pokožku, prírodný prací prostriedok pre alergikov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu