Noviny tv joj

0

Hlavnou požiadavkou, ktorú musia tieto výrobky spĺňať, je však to, že neobsahujú žiadnu z 26 látok, ktoré boli identifikované ako alergénnejšie ako ostatné (1). Predovšetkým sú to látky, ktoré sa používajú vo vôňach a parfumoch a ktoré sa bežne vyskytujú v prírode. Uveďme si niekoľko príkladov.

D-Limonén je obsiahnutý v citróne a je zodpovedný za jeho charakteristickú vôňu. Geraniol sa na druhej strane extrahuje z kvetov a listov pelargónie, ale nachádza sa aj v pomarančoch a čučoriedkach, zatiaľ čo Citronellol tv joj archiv noviny, rovnako ako v pelargónii, sa nachádza aj v esenciálnom ružovom oleji.Ako sa brániť pred alergénnymi látkami?

Ako sme videli, nezávisí to až tak od chemikálií a prírodných látok. V skutočnosti sú to esencie, ktoré nájdeme v rastlinách a ovocí, ktoré sú potenciálne najviac dráždivé. Z tohto dôvodu si musíte pri riešení témy alergénnych látok položiť túto otázku. Mal som niekedy po použití čističa nejaké známky nepohodlia?

Ak je odpoveď nie, vaša pokožka pravdepodobne dobre znáša látky obsiahnuté v produktoch. V tomto prípade môže byť naznačený výber hypoalergénnych pracích prostriedkov, ak uprednostňujete neutrálnu vôňu (bez vonných látok).

Ak si naopak myslíte, že ste po použití čistiaceho prostriedku pociťovali známky nepohodlia, určite vám odporúčame obrátiť sa na odborníka tv joj archiv noviny, aby vykonal všetky potrebné vyšetrenia. V budúcnosti sa budete musieť vyhýbať prípravkom, v ktorých sú obsiahnuté látky, ktoré vám spôsobujú problémy.

Ale ako na to? Kozmetika a niektoré čistiace prostriedky zobrazujú na zadnej strane štítku – v rámci zoznamu zložiek (nazývaného aj INCI) – prítomnosť alebo neprítomnosť 26 látok, o ktorých sme hovorili. Účelom tohto zákona je umožniť alergickým spotrebiteľom, aby boli schopní rozpoznať látky pri nakupovaní, aby sa mohli informovane rozhodovať.
Vyberte si hypoalergénny čistiaci prostriedok pre citlivú pokožku

Ak máte citlivú pokožku, odporúčame vám vybrať si produkty bez vôní, chemických konzervantov, alkoholu, farbív a pridaných ťažkých kovov. Okrem toho sa uprednostňuje, aby prítomné látky boli rastlinného pôvodu rastlinného pôvodu a aby výrobok mal certifikát, ktorý zaručuje, že všetko napísané na etikete bolo primerane kontrolované externým orgánom.

Spomedzi mnohých produktov, ktoré existujú na trhu, naša rada Bio2 Sensitive rešpektuje všetky vlastnosti, ktoré sme doteraz uviedli. Z tohto dôvodu je jeho použitie vhodné nielen pre tých, ktorí trpia alergiou na chemikálie, ale aj na hygienu a čistenie oblečenia a riadu pre malé deti.Naša pohoda má svoje korene v mieste, kde žijeme. Chcete vedieť, aké sú naše tipy, ako sa o ne starať a žiť čo najlepšie? Hovoríme o tom každý týždeň v našom newsletteri.

VÝROBKY VHODNÉ PRE CITLIVÚ POKOŽKU A ALERGICKÚ PLEŤMUSIA MAŤ SPRÁVNY OBALV zduchotesné balenie zaisťuje, že sa zvlhčovač nezmeníJednou z hlavných príčin znehodnotenia produktu je následná kontaminácia tv joj archiv noviny, ku ktorej dochádza pri kontakte produktu s vonkajším prostredím a následnom návrate do obalu. Týmto spôsobom môže byť celý produkt kontaminovaný vonkajšími činiteľmi.

Aby sa zachovala čistota tv joj archiv noviny, laboratóriá La Roche-Posay vyvinuli ultra-hermetické balenie, ktoré obsahuje uzáver, tri protikontaminačné ventily a vnútorné zaťahovacie ochranné vrecko. Výsledok: oba produkty sú chránené pred zvyškami, následnou kontamináciou, oxidáciou a odpadom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu